Noem het anders even “CryptoKickies” (verwijzing naar CryptoKitties). Het patent werd door Nike aangevraagd en stelt voor dat de blockchain een cryptografisch digitale token op een beveiligde methode koppelt aan fysieke producten, zoals sneakers.

Nike’s platform zal ook het eigendom van sneakers volgen gedurende de levensduur van de sneakers. Bij het verkopen van de schoenen zou ook het digitale eigendom van de schoenen moeten worden overgedragen via de blockchain.

Maar er is meer. Het lijkt erop dat iemand bij Nike CryptoKitties heeft gespeeld, aangezien eigenaren van ‘CryptoKicks’ in staat zullen zijn om ‘de digitale schoen te vermengen of op te delen in digitale schoenen om deze verder te verdelen.

Maar met het patent dat nu is verleend door het US Patent Office, kunnen we misschien verwachten CryptoKicks ooit in het wild te zien. Er is nog geen informatie beschikbaar over een eventuele lanceerdatum.

Interessant? Deel dit artikel met je vrienden!